5. EPİLEPSİ SEMPOZYUMU

GENEL BİLGİLER

ÖNEMLİ TARİHLER
Sempozyum Tarihi :3 – 5 Mayıs 2019
Bildiri Son Gönderim Tarihi: 15 Mart 2019
İndirimli Kayıt-Konaklama Tarihi: 31 Ocak 2019

Sempozyum Yeri
5. Epilepsi Sempozyumu , 3 – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Şile Garden Otel – İstanbul’da gerçekleştirilecektir. 

Sempozyumun Dili
Sempozyumun resmi dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları Şile Garden Otel – İstanbul’da 3 Mayıs 2019 günü saat 08.00'de açılacak ve tüm kongre süresince 08:00 - 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Sempozyum boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan sempozyum katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri sempozyum bitiminde ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

TTB-STE Puanı
Sempozyum, Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir. Katılımcılar değerlendirmeyi sempozyum tarihi itibariyle 6 ay içerisinde TTB sisteminden yapabilirler.